R

Elitarny Klub supersamochodów

Klasa samochodów sportowych jest jak Menu w wykwintnej restauracji. Trudno się zdecydować na jedno danie. Wszystko wygląda wspaniale.

Co podać?

Macie ochotę na soczyste v10 w akompaniamencie napędu wyłącznie na tył?
Żaden problem. Marzy wam się metaliczny 6 cylindrowy bokser kręcący się do 9 tys. Obrotów na minutę? Proszę bardzo. A może luksusowy i puszysty SUV z ostrym wnętrzem?
Wystarczy zamówić.

Jak doprawić?

Piękno takiej restauracji polega na tym, że zawsze można do niej wracać i wybrać zupełnie inny zestaw niż poprzednio. I na tym właśnie polega Drive Club.
Super samochody są dostępne we wszystkich smakach, kolorach i pojemnościach i aż szkoda decydować się tylko na jeden lub dwa w garażu.

Na wynos?

Kuro Drive Club oferuje swoim członkom dostęp do wspólnego częstowania się tym tortem motoryzacyjnym. Nie trzeba martwić się ubezpieczeniem, serwisami, ratami czy utratą wartości – to wszystko zostaje po stronie Kuro. Nasi klienci muszą jedynie wybrać samochód na jaki mają w danym momencie ochotę!

Ekskluzywne grono

DRIVE CLUB to zamknięte i ekskluzywne grono. Dostęp do niego można uzyskać wyłącznie przez bezpośrednie zaproszenie. To gwarantuje naszym klientom anonimowość oraz przynależność do grupy pasjonatów motoryzacji o wysokiej kulturze i zapale do poznawania świata.

Pełen wybór

Super samochody są dostępne we wszystkich smakach, kolorach i pojemnościach i aż szkoda decydować się tylko na jeden lub dwa w garażu.
Kuro Drive Club swoim członkom dostęp do wspólnego częstowania się tym tortem motoryzacyjnym. Nie trzeba martwić się ubezpieczeniem, serwisami, ratami czy utratą wartości – to wszystko zostaje po stronie Kuro. Nasi klienci muszą jedynie wybrać samochód na jaki mają w danym momencie ochotę!

Kuro Explorer Club

Ile razy staliście w korku i patrząc przez szybę myśleliście o trochę bardziej ekscytującej formie podróżowania? Alpejskie przełęcze, włoskie wielkie jeziora czy europejskie tory wyścigowe sprawiają, że jazda samochodem nabiera zupełnie innych barw.
Wyjazdy na eventy motoryzacyjne
Nagle zwykła jazda samochodem zamienia się w przygodę. W atrakcję pełną wspomnień, doświadczeń i nowych znajomości. W takich sytuacjach można odkryć na nowo siebie i swój samochód. W Kuro Explorer Club organizujemy wyjazdy samochodowe w miejsca, które właśnie to gwarantują.

Każdy wyjazd oferuje:
 
  • Pełne zakwaterowanie w wyselekcjonowanych hotelach
  • Pełne wyżywienie w najlepszych restauracjach
  • Trasy po najlepszych i najbardziej ekscytujących drogach Polski i Europy
  • Obecność ekspertów – np. od nauki sportowej jazdy samochodem
  • Concierge Transport aut lawetą przy dłuższych wyjazdach
  • Sprawdzenie stanu technicznego auta i przygotowanie do wyjazdu.
Zapisz się do klubu. Poinformujemy o nadchodzących wyjazdach

fot. skxphoto

Samochody zastępcze dostępne w ofercie KURO

Audi RS7 - 700 złotych netto/doba

Mercedes A klasa - 200 złotych netto/doba

Samochody dostępne dla członków KURO Drive Club

Lamborghini Huracan Tecnica

Porsche 911 GT3

Range Rover Sport

Porsche Taycan

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami, pomożemy w każdym detalu. 

Łukasz Welo

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta