R

Pakiety

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać najbardziej optymalny dla Twojego samochodu.

Pakiet Basic

Aplikacja folii ochronnej PPF IV generacji na miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia.

Instalacja folii we wnękach klamek, progu załadunkowym i na przednich reflektorach ochroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. W wariancie podstawowym zabezpieczamy jedynie te miejsca, które są najbardziej narażone na zarysowania. 
 

Pakiet Basic obejmuje:

 

 • reflektory
 
 • wnęki klamek
 
 • próg załadunkowy zderzaka
 
   

Czas wykonania usługi: 1-2 dni

Cena: 1000,- (netto)

Pakiet FRONT

Zabezpieczenie przodu samochodu folią ochronną PPF STEK DYNOshield.

Zabezpieczenie folią w wariancie FRONT ma za zadanie ochronić przód pojazdu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Pakiet FULL FRONT Jest szczególnie zalecany do samochodów, które podróżują na trasach. Folia ochronna zainstalowana na reflektorach, zderzaku i masce zabezpiecza przód pojazdu przed wypiaskowaniem, czy uderzeniami kamieni spod kół innych samochodów, a nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dzięki warstwie hydrofobowej, przyklejone po trasie owady będzie można z łatwością usunąć, bez konieczności mechanicznego polerowania elementów. Zależnie od wybranej opcji, możemy zabezpieczyć cały przód, lub zderzak, reflektory i 1/3 maski i błotników.Pełny FULL FRONT obejmuje:
 

 • zderzak
 • wnęki klamek
 • maska
 • próg załadunkowy
 • reflektory
 • lusterka
 • błotniki
 • słupki A oraz nadszybie

Czas wykonania usługi: 2 - 3 dni

Cena: 3.500 - 7.500 zł (netto)

Pakiet FULL BODY

Pakiet zabezpieczenia całego samochodu folią ochronną PPF IV generacji.

Zabezpieczenie wszystkich elementów karoserii bezbarwną, niewidoczną folią ochronną to najlepsza, najtrwalsza i najmocniejsza dostępna ochrona samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, a także przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uderzenia kamieni, czy drobne szkody parkingowe. Samochód zabezpieczony folią ochronną PPF łatwo się pielęgnuje, posiada zdolność samoregeneracji, oraz warstwę hydrofobową utrudniającą przywieranie brudu do jej powierzchni.

Czas wykonania usługi: 5 - 8 dni

Cena: 12.000 - 24.000 zł (netto)

Pakiet STEK DYNOmatt

Pakiet zabezpieczenia oraz stylizacji całego samochodu matową folią ochronną STEK DYNOmatt.

Zabezpieczenie wszystkich elementów karoserii bezbarwną, matową folią ochronną to idealne rozwiązanie dla każdego kto nie tylko chce zabezpieczyć swój samochód ale również całkowicie odmienić jego wygląd.

STEK DYNOmatt to najlepsza, najtrwalsza i najmocniejsza dostępna ochrona samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, a także przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uderzenia kamieni, czy drobne szkody parkingowe. Samochód zabezpieczony folią ochronną PPF łatwo się pielęgnuje, posiada zdolność samoregeneracji, oraz warstwę hydrofobową utrudniającą przywieranie brudu do jej powierzchni.

Czas wykonania usługi: 7 - 9 dni

Cena: 15.000 - 25.000 zł (netto)

Zmiana koloru folią PPF

Zmiana koloru folią PPF to bardzo wymagające zadanie, dlatego nie dziwi nas fakt, że tak mało firm podejmuje się tego wyzwania - wymaga zegarmistrzowskiej precyzji, staranności, dokładności i sporej wiedzy instalatorów.

Jedynie najlepsi aplikatorzy potrafią zrobić to w pełni bezpiecznie - posiadając odpowiednie umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Oczywiście wymaga także znacznie większej ilości czasu, ale efekt końcowy jest po prostu piorunujący.

Pakiet zabezpieczenia oraz stylizacji całego samochodu kolorowymi foliami STEK to nie tylko nowy wygląd ale przede wszystkim ochrona samochodu, demontując folię nawet po kilku latach lakier pozostaje w oryginalnym, nienaruszonym stanie.

Dostępne kolorowe folie PPF:

STEK DYNOred
STEK DYNOblack
STEK DYNOmiami-blue
STEK DYNOpurple
STEK DYNOwhite
STEK DYNOgray

Czas wykonania usługi: 7 - 9 dni

Cena: 17.000 - 27.000 zł (netto)

Zabezpieczenie wnętrza foliami PPF

Dzięki bogatej bazie formatek oraz wykrojników jesteśmy w stanie zabezpieczyć również tak niewielkie elementy jak dekory wewnątrz samochodu, ekrany czy zegary.

Zabezpieczone folią ochronną łatwo rysujące się elementy jak piano black pozostaną w idealnym stanie przez cały okres użytkowania.

Czas wykonania usługi: 1 dzień

Cena: 400 - 1.500 zł (netto)

Nie wiesz jaką usługę wybrać? Skontaktuj się z nami!

Nasi specjaliści doradzą w zakresie elementów oklejenia, doboru rodzaju folii oraz zabezpieczenia.

Nasi doradcy

Dawid Polak

Dawid Polak

Manager działu folie PPF

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta

Nasze realizacje