R
Sprzedaj samochód z nami

Jeśli właśnie nosisz się z zamiarem sprzedaży swojego auta ale nie wiesz jak się do tego zabrać to zdaj się na nas.

Giełda Kuro zajmie się wszystkim i co najważniejsze oszczędzi Twój czas. Każde auto przyjęte do nas po procesie weryfikacji otrzymuje opiekę concierge, który za Ciebie:

  • przygotuje i sprawdzi samochód,
  • wykona zdjęcia, wyceni auto i wystawi ogłoszenie,
  • przejmie cały proces sprzedaży, odbierania telefonów, negocjacji, ewentualnych jazd próbnych oraz przygotowania dokumentów.

 

Po Twojej stronie zostanie wyłącznie podpis na umowie kupna sprzedaży lub fakturze.

Sprawdź samochody klientów które dotychczas sprzedaliśmy

 


Przygotowanie do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedaży wiąże się z koniecznością dogłębnej analizy technicznej i wizualnej. Nasi pracownicy posiadają zestaw procedur, które ułatwiają proces przygotowania samochodu do sprzedaży.

Warto pamiętać, że każde auto jest inne i wymaga indywidualnego podejścia i ekspertyzy, dlatego pracę nad samochodem zawsze zaczynamy od oględzin i konsultacji z działami pielęgnacji samochodu i car concierge. Jeśli samochód będzie wymagał opieki działu Mechaniki, wyciągania wgniotek etc – to wycenimy i dopasujemy do budżetu klienta.


Nasza aktualna oferta

Każdy z nas chciałby kupić auto w świetnym stanie, zadbane, z pełną historią i najlepiej odpowiednio sprawdzone. My również.

I właśnie takie auta sprzedajemy. Zanim trafią na naszą Giełdę przechodzą u nas proces weryfikacji dając nam pewność, że wystawiamy samochód wart swojej ceny. Jeśli dane auto nie spełnia naszych standardów to zwyczajnie odstępujemy od sprzedaży.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w linku poniżej