R
Zadbaj o to co niewidoczne
Zabezpieczenie antykorozyjne systemem WAXOYL®  to idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia podwozia nowych pojazdów.

Produkty WAXOYL®  są stworzone na bazie wosków, tworzą długotrwałą, trwale elastyczną powłokę ochronną bardzo mocno związaną z podłożem, nie pękają, nie kruszą się, nie odpadają.
Dzięki zabezpieczeniu podwozia oraz profili zamkniętych są one chronione przed korozją i oksydacją - zabezpieczenie trwale chroni przed działaniem wody, soli i piasku.

Dodatkowo system  WAXOYL® zawiera inhibitor korozji, który neutralizuje zaczątki rdzy oraz uniemożliwia powstawanie nowych ognisk.
Konserwacja ma znaczenie
W polskich warunkach pogodowych z dość wysoką amplitudą temperatur w ciągu roku oraz jakości dróg, w celu przedłużenia żywotności podwozia, konieczne jest zastosowanie dogłębnej i profesjonalnej konserwacji podwozia. 

W KURO specjalizujemy się w tego rodzaju usługach. Już od wielu lat jesteśmy dystrybutorem oraz aplikatorem marki WAXOYL®, która jest producentem istniejącym na rynku już ponad 80 lat. Zabezpieczenia antykorozyjne WAXOYL® jest obecnie najlepszym dostępnym na rynku rozwiązaniem. 

Co wyróżnia aplikację i zabezpieczenie procedurą i produktami marki WAXOYL®?
  • Długa gwarancja - Pod warunkiem corocznego przeglądu zabezpieczenia antykorozyjnego, gwarantujemy 5 lat skutecznego działania powłoki. 
  • Skuteczna i znana tegnologia - Technologia WAXOYL® jest najbardziej skuteczną i znaną obecnie technologią zabezpieczenia antykorozyjnego na rynku. Jest aplikowana od 1939 roku i pochodzi z Szwajcarii.
  • Opieka specjalistów - Powierzając nam aplikację zabezpieczenia antykorozyjnego, oddajesz samochód w ręce specjalistów i pasjonatów. Naszym zadaniem nie jest wyłącznie wykonanie usługi, ale również doradztwo z zakresu świadomego eksploatowania samochodu. 
Ile kosztuje zabezpieczenie antykorozyjne podwozia?
Koszt zabezpieczenie antykorozyjnego nowych pojazdów to w zależności od wielkości samochodu oraz zakresu usługi od 2000 do 4000 złotych netto, w skład zabezpieczenia wchodzi zarówno przygotowanie jak i zabezpieczenie podwozia oraz profili zamkniętych progów, drzwi oraz komory silnika.


W przypadku samochodów używanych ze względu na zakres usługi bardzo ciężko wycenić koszt zabezpieczenia antykorozyjnego bez wcześniejszych oględzin.

W celu dokładnej wyceny zapraszamy do bezpłatnych, niezobowiazujacych oględzin podczas których obejrzymy podwozie oraz ocenimy ilość czasu potrzbną na dokładne  oczyszczenie oraz zabezpieczenie podwozia.

 
Jesteś zainteresowany?
SKontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio z doradcą, chętnie pomożemy znaleźć rozwiązanie.
Mateusz Sobczyński

Mateusz Sobczyński

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta