R

Odczuwasz wyraźny spadek zasięgu jazdy w trybie elektrycznym?

Pojawia się kumunikat "Check Hybrid System"? To znak świadczący najprawdopodobniej o awarii baterii wysokiego napięcia. Oferujemy pełną regenerację baterii do samochodów hybrydowych, wraz z balansowaniem poszczególnych ogniw. Naszą specjalizacją są pojazdy marki Toyota oraz Lexus.

Szczerze odradzamy długotrwałą jazdę z komunikatem o błędzie lub jego kasowanie bez dokładnej diagnostyki. Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie baterii lub pozostałych elementów układu HV.

Podczas obsługi Państwa pojazdu zawsze wykonamy przegląd całego obwodu chłodzącego HV oraz zaproponujemy montaż dodatkowego, akcesoryjnego filtra na wlocie powietrza baterii wysokiego napięcia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką przyjemnością jest poruszanie się samochodem z napędem hybrydowym. Posiadanie takiego pojazdu w połączeniu ze świadomością troski o środowisko pozwala czuć się wyjątkowo i komfortowo.

Dlatego jesteśmy cały czas na bieżąco z panującymi nowinkami dotyczącymi świata pojazdów hybrydowych. Pełna osługa serwisowa możliwa jest dzięki dostępowi do dokumentacji producenta. Korzystamy z niej by zapewnić Państwu rzetelny, błyskawiczny i skuteczny serwis!
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Nasi doradcy

Piotr Leśkiewicz

Rafał Madejski

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta