R
Twój pojazd w rękach Profesjonalistów
To pierwszy w Małopolsce niezależny serwis pojazdów hybrydowych na tak wysokim poziomie, specjalizujący sie w naprawie wszystkich modeli marki Toyota oraz Lexus, włacznie z modelami takimi jak Supra oraz Proace.

Nasza wiedza i eksperckie doświadczenie, zdobywane przez lata, pozwalają nam w 100% zapewnić obsługę serwisową Państwa pojazdów w zakresie mechaniki, elektroniki oraz pełnej diagnostyki, która w dzisiejszych czasach wymaga dysponowania specjalistycznymi narzędziami.

Możemy pochwalić się wyposażeniem, którego pozazdroscić może niejedno ASO, ale przede wszystkim potrafimy również z niego skutecznie korzystać!
Sprzęt i doświadczenie
Dziesiątki odbytych szkoleń, setki poświęconych na to godzin, posiadane przez Techników Serwisowych wszystkie możliwe Certyfiakty marki oraz ogromna Pasja zapewniają gwarancję usług na najwyższym mozliwym poziomie!

Bycie na bieżąco to dla Nas priorytet dlatego w dalszym ciągu ilość zaliczonych kursów ciągle rośnie. Połączymy się z Twoim pojazdem najnowszym interfejsem Mongoose-Plus® Toyota MFC3, tym samym zapewniając identyczny poziom obsługi co Autoryzowane Stacje.

Analiza pracy podzespołów w oparciu o dane diagnostyczne, zmiana oprogramowania sterowników, kalibracja elementów po ich wymianie czy inicjalizacja to dla nas "pstryknięcie palcem".
Jaki masz problem?
Problemy z rozruchem? Brak ładowania? Awaria akumulatora? W kilka sekund dokonamy weryfikacji usterki, korzystając ze światowej klasy testera marki Midtronics, posiadającego w swojej bazie dane akumulatorów pojazdów hybrydowych i konwencjonalnych.

Zapalona kontrolka ciśnienia w kołach na zegarach w Twoim pojeździe? Zdiagnozujemy ją skutecznie w każdym modelu - i to na poczekaniu, włącznie z zakodowaniem kolejnego zestawu nowych kół.

Awaria układu hybrydowego? Nie wyświetla się tryb READY? Dedykowane wyznaczone stanowisko do napraw pojazdów Hybrid i elektrycznych w połączeniu z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz narzędziami izolowanymi i uprawnieniami do 1kV to przepis na błyskawicze przywrócenie sprawności Twojej hybrydy.
Gdy inne serwisy zawodzą
Wszystkie serwisy w okolicy wywiesiły biała flagę?

To świadczy iż usterka może być skomplikowana. Na naszym zapleczu posiadamy czterokanałowy oscyloskop motoryzacyjny PicoScope. Równoczesna analiza przebiegów sygnałów elektrycznych na żywo, wraz z możliwością ich dekodowania, pozwala na ich ocenę i przeprowadzenie procesu diagnostyki bez odkręcania jakiejkolwiek śrubki w pojeździe.

Dysponujac sygnałami wzorcowymi decyzja o kolejnym kroku zapada kilka sekund po wykonaniu pomiaru.
Klimatyzacja w samochodzie hybrydowym
Obsługujemy systemy klimatyzacji zarówno ze starszym jak i nowym rodzajem czynnika chłodzącego R- 1234YF, w silnikach spalinowych, pojazdach hybrydowych i elektrycznych. Wykonujemy kontrolę szczelności układu korzystając z mieszanki Hydrogenu wykrywanego precyzyjnym czujnikiem. Uprawnienia potwierdzone certyfikatem UDT.
Zapraszamy do kontaktu!
Pełna osługa serwisowa możliwa jest dzięki dostępowi do dokumentacji producenta. Korzystamy z niej by zapewnić Państwu rzetelny, błyskawiczny i skuteczny serwis.

Wykonamy dla Państwa przeglądy eksploatacyjne wedlug ścisłych wytycznych producenta i zgodnie z kartą przeglądową. Zaproponujemy montaż dodatkowych akcesoriów, usługi wulkanizacyjne, detailing, folie i powłoki ochronne oraz regularną pielęgnację - to wszystko pod jednym adresem.
Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio z doradcą, chętnie pomożemy znaleźć rozwiązanie.

Nasi doradcy

Piotr Leśkiewicz

Rafał Madejski

Formularz kontaktowy

Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawne imię i nazwisko.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta