R
Serwis i diagnostyka

Twój pojazd w rękach Profesjonalistów

To pierwszy w Małopolsce niezależny serwis pojazdów hybrydowych na tak wysokim poziomie, specjalizujący sie w naprawie wszystkich modeli marki Toyota oraz Lexus, włacznie z modelami takimi jak Supra oraz Proace.

Nasza wiedza i eksperckie doświadczenie, zdobywane przez lata, pozwalają nam w 100% zapewnić obsługę serwisową Państwa pojazdów w zakresie mechaniki, elektroniki oraz pełnej diagnostyki, która w dzisiejszych czasach wymaga dysponowania specjalistycznymi narzędziami.


Akcesoria i doposażenie

Oferujemy Państwu wszystko, czego potrzbujecie do waszej Hybrydy

Dysponujemy pełną gamą produktów dostępnych na rynku, włącznie z częściami oryginalnymi producenta. Montaż wykonuje certyfikowany i przeszkolony Personel, zgodnie z wszelkimi wytycznymi producenta, w oparciu o dostępne instrukcje serwisowe. Nawet najmniejszy dodatek może sprawić, iż każda podróż stanie się wyjątkowa.


Regeneracja baterii HV

Odczuwasz wyraźny spadek zasięgu jazdy w trybie elektrycznym?

Pojawia się komunikat "Check Hybrid System"? To znak świadczący najprawdopodobniej o awarii baterii wysokiego napięcia. Oferujemy pełną regenerację baterii do samochodów hybrydowych, wraz z balansowaniem poszczególnych ogniw. Naszą specjalizacją są pojazdy marki Toyota oraz Lexus.

Szczerze odradzamy długotrwałą jazdę z komunikatem o błędzie lub jego kasowanie bez dokładnej diagnostyki. Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie baterii lub pozostałych elementów układu HV.